KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålningar 10267043
*
nr 1026 7043
Sidenmålningar
2 st, Japan, bladets mått: 23x21 & 16x30
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 mars 2016
kl 19:15:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/3 19:10:49
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien japan japansk sidenmålningar vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:22
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:20
*
Sidenmålningar
nr 1026 7043
Sidenmålningar
2 st, Japan, bladets mått: 23x21 & 16x30
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 21 mars 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 21/3 19:10:49 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien japan japansk sidenmålningar vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:22 -
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:20



